سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / آریان صنعت / دستگاه های پیلاتس ، شرکت اریان توان افزار صنعت

دستگاه های پیلاتس ، شرکت اریان توان افزار صنعت

بازدیدها: 82

 

دستگاه های پیلاتس شرکت اریان توان افزار صنعت

 

 

دستگاه های پیلاتس ساخته شده در شرکت اریان توان افزار صنعت مجموعه ای از دستگاه های توانبحشی و ورزشی می باشد. از این دستگاه ها در رشته پیلاتس و سایر رشته های ورزشی برای افزایش توان و استفامت بدنی و همجنین حفط تناسب و تعادل مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این دستگاه ها دارای اهمیت زیاد برای انجام حرکات اصلاحی است که می تواند به عنوان یک ابزار مهم برای انجام حرکات توانبخشی برای بهبود افراد آسیب دیده باشد.
شرکت آریان توان افزا صنعت در سال ۱۳۹۵ با ترکیبی از نیروهای متخصص و جوان و پرتلاش تاسیس گردید. هدف از تاسیس چنین شرکتی طراحی و ساخت دستگاه های مورد نیاز داخلی و برطرف کردن نیازهای کشور با استفاده از نیروهای متخصص داخلی است. زمیته اصلی فعالیت شرکت طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی و اتوماسیون، طراحی و ساخت تجهیزات توانبخشی و همچنین طراحی و ساخت ربات های صنعتی می باشد.

پیلاتس چیست و چه اصولی دارد؟ورزش پیلاتس

ورزش پیلاتس

پیلاتس به وسیله ژوزف پیلاتس، متولد آلمانی ، انجام شد که معتقد بود سلامت جسمی و ذهنی ارتباط نزدیکی به هم دارند . روش او تحت تاثیر شکل های غربی ورزش، از جمله ژیمناستیک، بوکس و کشتی فرنگی بود. ورزش پیلاتس، بدن را با تاکید خاص بر قدرت مرکزی برای بهبود سلامت عمومی و تندرستی ، تقویت می کند. تمرینات پیلاتس روی یک تشک و یا با استفاده از تجهیزات ویژه مانندReformer انجام می شود. ژوزف پیلاتس در ابتدا بیش از ۵۰۰ تمرین برای سیستم خود ابداع کرد که در آن ۳۴ ورزش مورد استفاده قرار گرفتند. پیلاتس را می توان براساس یک یا یک گروه انجام داد. اگر بیماری دارید که ممکن است نیاز به توجه داشته باشد ، با مربی چک کنید که کلاس ها مناسب باشد کلاس ها با استفاده از دستگاه سطح بالاتری از توجه فردی ارایه می شوند ، اما معمولا گران تر هستند.

 

 

(Visited 58 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاززدارید ؟ ما آماده پاسخگویی به شما هستیم