سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / استروئید / استانوزولول (وینسترول) دوره حجم خشک

استانوزولول (وینسترول) دوره حجم خشک

استانوزولول (وینسترول) 

دوره حجم خشک وینسترول

استانوزولول  (وینسترول)  Winstrol (stanozolol) یک استروئید آنابولیک است که به دو صورت تزریقی و قرص موجود است (Winstrol) یک علامت تجاری است ،(استانوزولول یک ماده فعال است). بسیاری از ورزشکاران از کلمه “stanozolol” – به معنای شکل خوراکی دارو و زیر کلمه “Winstrol” برای فرم تزریقی آن استفاده می کنند. فرم تزریقی Winstrol به شکل سوسپانسیون مخلوط در آبی  ارائه شده است .

 

استانوزولول در اوایل دهه ۶۰ برای مقاصد پزشکی استفاده شد. بعداً در اسب‌هایی که در مسابقات کراس کانتری شرکت می‌کردند، استفاده شد: وینسترول با نام مستعار (برنده ) استقامت و سرعت آنها را افزایش داد. با گذشت زمان ، مورد توجه قرار گرفت و به طور فعال توسط ورزشکاران  حرفه ای استفاده شد ، و تا به امروز استانوزولول یک استروئید محبوب است ، به ویژه در هنگام دوره کات. به دلیل محبوبیت، تقلبی های زیادی از شکل قرص دارو در بازار وجود دارد.

دوره ترکیبی برای حجم خشک استانوزولول

دوره حجم خشک وینسترول

Winny به شما امکان می دهد تا ماهیچه های بدون چربی را بدست آورید، به طوری که مانع از احتباس آب در ماهیچه میشود. علاوه بر این، به دفع مایعات از بدن کمک می کند. این دارو باعث افزایش استقامت بدن، افزایش قدرت، اشتها، بهبود سریع بافت عضلانی و چربی سوزی می شود.

استانوزولول (وینسترول) دوره حجم خشک

مصرف استانوزولول (وینسترول) به ورزشکاران کمک می کند تا بهتر تمرین کنند ، ماهیچه ها برجسته تر و محکم تر بسازند، رگ ها  رابرجسته تر نشان دهند. با توجه به اینکه استانوزولول به طور قابل توجهی بر رشد عضلات تأثیر نمی گذارد، معمولاً توسط ورزشکارانی مصرف می شود که به دنبال افزایش حجم زیادی نیستند. معمولاً اینها کسانی هستند که باید در یک کلاس وزنی خاص بمانند. بنابراین winny به طور فعال توسط ورزشکاران در هنگام “برش” استفاده می شود.

زمان موثر در خون وینسترول

وینسترول وقتی به بدن تزریق می شود در کبد از بین نمی رود،وبرای آن سمی است. زمان موثر کوتاهی دارد (حدود ۸ ساعت). زمانی که استانوزولول خورده شود به سرعت جذب خون می شود. تنها چند ساعت پس از صرف غذا، می توانید احساس سرزندگی و انرژی کنید. از آنجایی که استانوزولول یک استروئید “سریع اما کوتاه اثر” است، باید ۳ بار در روز مصرف شود (به منظور حفظ سطح تستوسترون در پس زمینه).

استانوزولول همچنین سطح گلوبولین را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. اغلب با سایر استروئیدهای آنابولیک (AS) ترکیب می شود تا عملکرد آنها را تقویت کند تا نتیجه چرخه را بهبود بخشد (به عنوان مثال: تورینابول، پروپیونات و غیره).

وینسترول وزنان

Winstrol در بین زنان ورزشکار بسیار محبوب است. فعالیت آندروژنی کمی دارد، بنابراین یک استروئید نسبتاً ایمن است. برخی از ورزشکاران، هنگام مصرف چرخه استانوزولول به صورت انفرادی، به طور موازی، کراتین را مصرف می کنند، که اگرچه تاثیر کمی دارد ، اما آب را در بدن حفظ می کند، بنابراین به روان شدن مفاصل کمک می کند.

تزریق وینسترول بسیار دردناک است. غالباً Winstrol در گروه خاصی از عضلات (دوسر بازو، سه سر، دلتا و غیره) تزریق میشود. به گفته بسیاری از ورزشکاران ، این باعث افزایش بصری ماهیچه می شود و به آن شکل واضح تری می بخشد. شایان ذکر است که محل تزریق Winstrol بهتر است که به طور مداوم تغییر کند. همچنین به یاد داشته باشید: هرگز Winstrol را باداروی دیگری ترکیب نکنید!!!

نحوه مصرف وینسترول

دوره تکیWinstrol نسبتا امن است. دوز ۳۰-۵۰ میلی گرم در روز مطلوب است. Winstrol در هنگام حجیم کردن (اغلب در چرخه های ترکیبی) و برش استفاده می شود. به طور متوسط، با یک دوره ۶-۸ هفته ای با دوز ۳۰ میلی گرم در روز مبتدیان می توانند ۱-۳ کیلوگرم عضله با کیفیت به دست آورند و در عین حال چربی ها را  بسوزانند.

در زمان حجم  (به عنوان مثال با تستوسترون) ، استانوزولول مقدار آب ذخیره شده در بدن را کاهش می دهد. در نتیجه، یک توده کم و بیش کیفی به دست می آورید. تستسترون به خاطر احتباس آب مفاصل و رباط ها را با آب روان می کند و اجازه نمی دهد استانوزولول آنها را خشک کند.

ترکیب وینسترول و پرپیونات

استانوزولول کاملاً با تستوسترون پروپیونات ترکیب می شود. این چرخه را به سختی می توان حجم دهی نامید، با این حال، برای کات شدن استفاده نمیشود. این ترکیب همراه با رژیم غذایی و چرخه تمرینی مناسب به شما این امکان را می دهد که تا ۳ تا ۵ کیلوگرم ماهیچه های با کیفیت خوب به دست آورید و در عین حال بافت چربی اضافی را از دست بدهید.

استانوزولول با داروهایی که دارای فعالیت پروژستوژنیک هستند (مثلا ناندرولون) ترکیب می شود، زیرا از اثرات پروژسترونیک محافظت می کند.

وینسترول برای کات

در طول دوره کات ، استانوزولول اغلب با تورینابول و همچنین سایر استروئیدهای آنابولیک که احتباس آب ندارند ترکیب می شود. چنین ترکیبی اجازه می دهد تا با کمترین آسیب از شر چربی های اضافی خلاص شوید . واز نظر بصری اندازه یک عضله را افزایش می دهد، به آنها سفتی و شکل می بخشد.

وینسترول پاکسازی

در پایان دوره وینسترول چرخه درمانی (PCT) انجام می شود. استانوزولول باعث احتباس آب نمی شود، و بنابراین در طول PCT معمولاً از تریبولوس، روی، امگا ۳ و داروها (برای جلوگیری از عوارض کبدی) استفاده می شود. آنتی استروژن پس از چرخه استانوزولول انفرادی معمولا استفاده نمی شود.

عوارض جانبی استانوزولول

از آنجایی که این دارو در معرض فرآیند آروماتیزاسیون نیست، اثرات آندروژنی “کلاسیک” مانند ژنیکوماستی و ادم ایجاد نمی کند. با این حال، فراموش نکنید که استانوزولول بدن را “خشک می کند”. ورزشکارانی که آن را مصرف می کنند با عوارضی مانند درد مفاصل و آسیب رباط مواجه می شوند که متعاقباً منجر به ایجاد التهابات و آبسه های مختلف می شود. به همین دلیل است که توصیه می کنم استانوزولول را با تستوسترون یا ناندرولون ترکیب کنید.

نکته مهم!!!

همچنین توصیه می شود از افزودنی های خاصی استفاده کنید که مفاصل/رباط ها را تقویت می کند. ورزشکارانی که Winstrol را انتخاب می کنند توجه داشته باشند که تزریق این دارو بسیار دردناک است.

علاوه بر این، این دارو دارای یک مجموعه “استاندارد” از عوارض جانبی است: آکنه، سمیت کبد، سرکوب ترشح تستوسترون (جزئی)، ریزش مو در سر، افزایش فشار خون، افزایش کلسترول و غیره.

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 12 times, 1 visits today)

بازدیدها: 29

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *