سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / استروئید / دوره حجم و قدرت تستسترون و ترنبلون

دوره حجم و قدرت تستسترون و ترنبلون

دوره حجم و قدرت ترنبولون / تستوسترون

 حجم و قدرت ترن و تستسترون

این محبوب ترین دوره ترنبولون حجم و قدرت است ، با توجه به این واقعیت که تستوسترون یک ترکیب خفیف است و می توان آن را به راحتی میکس کرد تا به طور قابل توجهی نتیجه دوره را افزایش دهد – بدون این که عوارض جانبی ترن به طور چشمگیری بدتر شود.

دوره حجم و قدرت تستسترون و ترنبلون

مکمل ها :

  • روغن ماهی  – ۴ گرم در روز
  • لتروزول  (اختیاری)  – ۱٫۲۵ میلی گرم هر روز در میان

PCT :

  • hCG – ۲۰۰۰ IU یک روز در میان به مدت ۲۰ روز تجویز می شود
  • Nolvadex – ۲ ۲۰ ۲۰ میلی گرم به مدت ۴۵ روز
  • کلومید –  ۲ ۵۰ ۵۰ میلی گرم به مدت ۳۰ روز

مزایای دوره حجم و قدرت با ترن و تست

افزایش عضلات و قدرت در این چرخه  استثنایی است ، با حداقل احتباس آب. بنابراین آن را به یک چرخه حجیم بسیار زیبا شناختی تبدیل می کند.

تستوسترون همچنین یک استروئید تزریقی است ، بنابراین هیچ فشار اضافی برای کبد ایجاد نمی کند.

چرا تستسترون

تستوسترون نیز یکی از بهترین استروئیدها برای قلب است. با این حال فقط تأثیر خفیفی بر سطح کلسترول LDL/HDL دارد. بنابراین ، تا جایی که به دوره ترنبولون می رسیم – امن ترین است.

اثرات جانبی

انواع دوره trenbolone برخی از مشکلات را برای کاربران ایجاد می کند (فقط به دلیل tren). خطرات اصلی این دوره سرکوب شدید تستوسترون پس از چدوره و خطر فشار خون بالا است.

بنابراین ،  مشخص شده  PCT باید اجرا شود تا تستوسترون درون زا دوباره به سطح طبیعی بازگردد.

 آندروژن

عوارض جانبی آندروژنیک تقریباً قطعی است ، زیرا Tren و Test هر دو دارای خواص آندروژنی قوی هستند . این ممکن است به شکل: پوست چرب ، آکنه ، ریزش مو یا مشکل در ادرار کردن بروز نماید.

توجه!!!

پوست چرب جای نگرانی ندارد ، اما آکنه می تواند در کاربرانی که از نظر ژنتیکی مستعد این بیماری هستند شدید و شدید باشد. ریزش مو  این دو استروئید ، به دلیل افزایش سطح DHT ( آسیب به فولیکول های مو) ، معمول است .

 

اگر مدت دوره کوتاه باشد ، ممکن است این ریزش مو پس از چرخه معکوس شود ، اما اگر کسی به طور طولانی مدت از این استروئیدها استفاده کند. چنین ریزش مو ممکن است دائمی شود .

پروستات

بزرگ شدن پروستات را می توان با مشکل در ادرار کردن متوجه شد ، که ممکن است هنگام انجام این دوره رخ دهد.

 

ژنیکوماستی در این دوره حجم و قدرت امکان پذیر است ، زیرا تستوسترون ارموتاز می شود. بنابراین ، سطوح بالای استروژن ممکن است باعث بزرگ شدن بافت سینه در مردان شود.

 

ترنبولون ، همچنین می تواند باعث ژنیکوماستی شود ، البته نه از افزایش استروژن – بلکه پروژسترون!!! .

 

پروژسترون می تواند عوارضی شبیه به استروژن ایجاد کند ، اما آنتی استروژن معمولاً در درمان عوارض جانبی پروژسترون بالا موثر  است.

 

معمولاً از SERM (مانند clomid یا nolvadex) برای جلوگیری از gyno استفاده می شود ، اما در این مورد سطح پروژسترون را بیشتر می کند واحتمال ژنیکوماستی را از ترنبولون افزایش می دهد.

 

بنابراین ، یک آنتی استروژن بهترین گزینه برای مقابله با احتمال بزرگ شدن بافت پستان خواهد بود. با این حال ، آنتی استروژن ها یک اشکال دارند ، زیرا آنها می توانند کلسترول HDL را کاهش داده و فشار خون را افزایش دهند.

 

بنابراین ، اگر متوجه متورم شدن نوک سینه ها شوید ، یک راهکار این است که آنتی استروژن آماده داشته باشید. به محض شروع مراحل اولیه بیماری ژینو ، می توانید Letrozole را با دوزهای ذکر شده در بالا شروع کنید.

هشدار!!!۱

لتروزول به جلوگیری از بزرگ شدن بیشتر بافت سینه کمک می کند. با این حال ، استفاده از لتروزول قبل از تجربه هر گونه مشکل ژنی ، فشار زیادی را بر قلب وارد می کند.

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 135 times, 1 visits today)

بازدیدها: 167

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *