سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / Uncategorized / دوره حرفه ای استروییدی کات

دوره حرفه ای استروییدی کات

دوره حرفه ای کات و نگهداری حجم در رژیم

 

دوره حرفه ای بسیار متفاوت از دوره های متوسط ​​و مبتدی است . آنها احتمالاً به مرحله ای در حرفه خود رسیده اند که می توانند ترکیباتی را که بیشتر برای آنها موثر است و همچنین دوزهایی که به آنها بهترین پاسخ را می دهند ، شناسایی کنند .  کاربران حرفه ای معمولاً مقدار مناسبی از استروئیدها را امصرف کرده اند و می دانند برای رسیدن به اهداف خود از چه دوزهایی باید استفاده کنند. من فکر می کنم برای اینکه شما یک ورزشکار حرفه ای مصرف کننده استروئید محسوب شوید ، باید معیارهای خاصی را رعایت کنید

 

۱ .بیشتر از ۵ دوره استروییدی تجربه کسب کرده اید

۲ . استروئید و یک داروی دیگر (ضد استروژن ،کلن و غیره …) را در یک دوره حداقل به دو دلیل مختلف (یعنی کات ، حجیم شدن ، افزایش قدرت ) انجام داده اید. 

۳ . شما دروه پاکسازی را انجام داده و بیش از ۵۰ درصد از هدف خود در دوره ه استروِیدی را حفظ کرده اید

 

بیشتر توصیه های من برای در نظر گرفتن خود به عنوان یک کاربر حرفه ای استروئیدی ،تجربی است. نگرانی من در اینجا این است که مهم نیست چند دوره انجام داده اید ، اگر نیمی از سود خود را از هر دوره از دست داده اید ، پس کارهای زیادی باید انجام دهید تا بفهمید چه اشتباهی را بعد از دوره انجام میدهید.

دوره ها به پایان می رسند واقعاً راهی برای دور زدن این واقعیت وجود ندارد و اگر نیمی از دستاوردهای خود را حفظ نمی کنید ، پس از پایان دوره خود پس مشکلی وجود دارد . قبل از ورود به یک دوره پیشرفته باید دور های قبلی خود را بررسی کنید و از اشتباهاتتان درس بگیرید و آن را اصلاح کنید چون در غیر این صورت جز هزینه بالا و عوارض شدید هیچ چیز بهتری نصیب شما نخواهد شد.

 نمونه ای از یک دوره حرفه ای پیشرفته:

 

دوره حرفه ای استروییدی کات

صادق باشم و بگویم که این دوره حرفه ای به چندین داروی اضافی که معمولا در دوره های کات دیده میشود نیاز ندارد . اول از همه ، اگر این دوره حرفه ای را به دقت بررسی کنید ، خواهید دید که دوزهای آن کم تا متوسط ​​است.

چرا اینطور است؟ خوب ، اگر شما کالری کمتر از سطح نگهداری دریافت می کنید ، در واقع به آندروژن های کمتری احتیاج دارید ، زیرا بدن شما  به آنها بسیار حساس است و عوارض ماندگاری به یادگار میگذارد.

دوره درمان 

همچنین ، اگر دوره فوق را واقعاً بررسی کرده باشید ، احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که تنها یکی از ترکیبات مورد استفاده (تستوسترون) قادر به تبدیل شدن به استروژن خواهد بود. بنابراین ، در این مورد ، Arimidex فقط برای کمک به خلاص شدن از شر  استروژن و ایجاد ظاهری خشکتر در دوره استفاده می شود.

اگر شما باید تستوسترون بیشتری را انتخاب کنید، هنوز هم خوب خواهید بود. اگر سعی می کنید تا حد ممکن تکه تکه و خشک شوید ، رژیم غذایی شما باید تا آنجا که ممکن است تمیز باشد و Arimidex را با Letrozole برای  ۶ هفته  جایگزین کنید.

در حالی که رژیم کم کالری دارید و ممکن است با مشکلات سیستم ایمنی یا دردهای مفصلی روبرو شوید. لتروزول می تواند بر کلسترول شما نیز مضر باشد ، بنابراین همانطور که گفتم ، فقط در صورت لزوم آن را وارد کنید.

تستوسترون

در حال حاضر ، با نگاهی دقیق تر به جزء تستوسترون این چرخه ، می دانیم که هم آنابولیک است و هم بسیار آندروژنیک است و تقریباً در دوره حجم خارج از فصل همه استفاده می شود. همانطور که مطمئن هستم قبلاً می دانید ، احتباس آب مربوط به تستوسترون با این استر معمولاً بسیار کم است ، به همین دلیل در این دوره گنجانده شده است.

در یک دروه کات ، تستوسترون همیشه یک پایه عالی است ، نه تنها برای خواص آنابولیک آن ، بلکه به دلیل اینکه آندروژن بسیار قوی است و در یک حالت کمبودکالری به حفظ روحیه شما کمک می کند.

Trenbolone Acetate در دوره حرفه ای

داروی بعدی در این دوره حرفه ای Trenbolone Acetate است – یک فرم بسیار آنابولیک و بسیار آندروژنیک از ۱۹ -nortestosterone. این مواد ۵ برابر آنابولیک و ۵ برابر آندروژنیکتر از تستوسترون هستند. اگرچه گفتن این که ۵ برابر آنابولیک است کمی فریبنده است – زیرا در واقع ، به اندازه یک دوز معادل تستوسترون ۵ برابر عضله روی شما نمی گذارد – این یک داروی بسیار قوی است. واقعیت در مورد  Trenbolone این است که تقریباً روزانه نتایج آن را مشاهده می کنید.

چرایی استفاده از Nandrolone Phenylpropionate در دوره حرفه ای

Nandrolone Phenylpropionate همچنین دارای ارتباط منطقی با AR است ، اما همچنین دارای مزایای قابل توجهی برای مفاصل شما است- بنابراین ممکن است جایگزین Tren شود در صورتی که این مسئله مهم است ،

Masteron

استروئید آنابولیک نهایی که این چرخه را تشکیل می دهد Masteron است که یک استروئید تزریقی بسیار آندروژنیک است که از DHT (دی هیدروتستوسترون) مشتق شده است. Masteron  (تبدیل) به استروژن نمی شود و در واقع به مبارزه با مشکلات استروژنیک کمک می کند. البته این به خلاص شدن از شر آب  زیر پوستی هم کمک می کند ، و از آنجا که از DHT گرفته شده است

 

برای کنار گذاشتن استدلال من در مورد Masteron ، این دستگاه دارای قابلیت اتصال گیرنده بسیار بالاتر از تستوسترون و Tren است ، زیرا از DHT مشتق شده است ، که باید به شما اثر چربی سوزی خوبی بدهد و همچنین به آن یک ساختار قوی برای تقویت بدن بدهد.  همچنین متوجه خواهید شد که  اسفاده از Masteron ،   به این دوره وارد کرده ام.

 

برای شروع یه دوره کات ، من فکر می کنم Anavar در ۵۰mgs/day مناسب است. من از استفاده خوراکی را ابتدا برای دیدن نتایج فوری مناسب میدانم و سپس می توانید به Masteron استفاده کنید – در واقع من کمی همپوشانی را براقرار کردم –

. شما بهتر از من می دانید بدن شما چه چیزی را تحمل میکند، بنابراین لطفاً این چرخه را در صورت نیاز اصلاح کنید.  ، این چرخه شما است ، گرچه دوست دارم تا آنجا که ممکن است برنامه من را دنبال کنید. در صورت لوزم Winstrol ممکن است جایگزین خوبی برای Anavar باشد ، همان مقدار. در واقع ، از آنجا که Winstrol بسیار ضعیف به گیرنده آندروژن متصل می شود ، ممکن است حتی با Tren هم افزایی بیشتری ایجاد کند ، که بسیار قوی متصل می شود.

 

سخن آخر برای یک دوره حرفه ای

امیدوارم از PCT که در مورد آن  نوشته ام استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید ، من یک شرط پیشرفته تلقی می کنم ، این است که می دانید چگونه می توانید حداقل نیمی از سود خود را از یک دوره معین حفظ کنید. بنابراین امیدوارم که PCT ، همراه با این چرخه ، شما را از نظرچربیسوزی  سود خوب و دائمی به همراه داشته باشد.

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 37 times, 1 visits today)

بازدیدها: 97

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *