سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / استروئید / دوره وینسترول Winstrol (برای زنان)

دوره وینسترول Winstrol (برای زنان)

 نمونه دوره وینسترول Winstrol (برای زنان)

وینسترول Winstrol (stanozolol) توسط Winthrop Labs در سال ۱۹۶۲ برای درمان بیماران ضعیف و ناتوان ، دچار بیماری عضلات کاتابولیک مزمن ، و کاهش وزن با سرعت بالا تحقیق و ساخته داده شد.

وینسترول Winstrol به دلیل خاصیت تحریک کنندگی اشتها و آنابولیسم بالا در درمان موفق بود.

همچنین برای درمان کم خونی آپلاستیک ، شرایطی که بدن تولید گلبول های قرمز را متوقف می کند ، مورد استفاده قرار گرفت.

وینسترول  Winstrol ، مانند دیگر استروئیدهای آنابولیک ، دارای اثر تحریک کننده در تولید گلبول های قرمز جدید است. بنابراین به عنوان یک عامل تولید و تحریک گلبول قرمز عمل می کند.

همچنین از آن برای درمان نارسایی وریدی استفاده می شود ، که دارای خواص جوان کننده قوی است و بهبود زخم های وریدی را به میزان قابل توجهی تسریع می کند.

Winstrol یکی از محبوب ترین استروئیدها در بدنسازی ، بعد دیانابول و آناور است ، و به عنوان یک عامل ضد کاتابولیک در طول دوره های رژیم سخت استفاده می شود. افزایش چربی سوزی و افزایش بافت ماهیچه ای بدون چربی از مزایای این استرویید محبوب میباشد.

از نظر اثرات آن تا حدی شبیه anavar است ، با این حال از آن به عنوان داروی قوی تر یاد می شود. بنابراین نتایج و عوارض جانبی می تواند قابل اعتنا تر باشد.

Winstrol وینسترول به طور کلی برای زنان توصیه نمی شود ، زیرامیتواند مستعد اثرات virilization (مردانگی ) بر روی این دارو باشند. با این حال ، در دوزهای کوچک و محتاطانه ، زنان می توانند نتایج با کیفیت بالا و حداقل عوارض جانبی را تجربه کنند.

Winstrol ، مانند anavar ، باعث احتباس آب  نمی شود ، و آن را به یک استروئید مناسب برای زنانی که خواهان یک بدن سخت ، خشک و عروقی هستند تبدیل می کند.  به همین دلیل ،دوره وینسترول زیر اغلب توسط زنانی که برای مسابقه آماده می شوند ، به منظور نمایش حداکثری ماهیچه ها استفاده می شود.

 نمونه دوره وینسترول Winstrol (برای زنان) بادی پرشیا

 

دریافت برنامه بدنسازی بانوان

 

دوزهای بالای ۵ میلی گرم احتمالاً برای زنانی که به دنبال اجتناب از ویژگی های مردانه هستند ، عوارضی ایجاد می کند.

عوارض جانبی Winstrol

Winstrol ، مانند آنادرول ، یک استروئید بسیار کبدی است. با نسخه شفاهی که یک شیوه رایج دولت است.

کاربران ممکن است از TUDCA برای کاهش استرس و التهاب کبدی در طول یک چرخه استفاده کنند. برای جلوگیری از افزایش آنزیم های AST و ALT از سطوح بیش از حد ، باید از مصرف الکل اجتناب کرد.

توجه : زنان مبتلا به عملکرد کبدی باید از وینسترول یا هرگونه استروئید سمی خوراکی دیگر اجتناب کنند.

سطح کلسترول LDL/HDL نیز در جهت اشتباه تغییر کرده و خطر فشار خون بالا و بیماری های قلبی را افزایش می دهد. استروژن با افزایش سطح HDL می تواند به جلوگیری از افزایش شدید فشار خون کمک کند. با این حال winstrol معطر نمی شود و باعث فشارهای قلبی عروقی می شود.

سطح تستوسترون درون زا به طور قابل توجهی کاهش می یابد و باعث سقوط روانی و فیزیولوژیکی پس از چرخه می شود. زنان مستعد سطوح پایین انرژی و کاهش خلق و خوی بعد از چرخه ، ممکن است از تجویز PCT پس از وینسترول سود ببرند.

Winstrol به طور کلی باید توسط زنان اجتناب شود ، اما اگر یک زن قبلاً آن را با اناوار مصرف anavar کرده است و می خواهد بدن خود را به سطح بالاتری برساند. دوزهای کوچک وینسترول می تواند بافت عضلانی جدید و لیپولیز اضافی (کاهش چربی) را تسهیل کند.

دریافت برنامه بدنسازی بانوان

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 70 times, 1 visits today)

بازدیدها: 70

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *