سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / داروهای کاربردی / هاش سی جی دوره پاکسازی

هاش سی جی دوره پاکسازی

HCG

هاش سی جی HCG (گنادوتروپین کوریونی انسانی) هورمونی است که توسط زنان در مراحل اولیه بارداری به مقدار زیاد تولید می شود .، افزایش پروژسترون را تسهیل می کند ، به رشد جنین در حال رشد و محیط اطراف آن (جلوگیری از سقط جنین) کمک می کند.

بدنسازان به دلیل توانایی آن در افزایش سطح هورمون لوتئینیزه (LH) ، دوره درمانی hCG را پس از دوره استروئیدی مصرف می کنند . با این سلول های لیدیگ را برای تولید تستوسترون درون زا بیشتر تحریک می کند.

هاش سی جی و لاغری

HCG  هاش سی جی نه تنها در درمان هیپوگنادیسم مردان ، بلکه در درمان چاقی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. قبلا اعتقاد بر این بود که hCG ممکن است یک اثر تحریک کننده بر سطح T3 داشته باشد ، اما این مشخص نیست .

در عوض ، hCG یک اثر سرکوب کننده اشتها دارد ، به این معنی که مردم می توانند رژیم های کم کالری را بدون احساس گرسنگی زیاد مصرف کنند.

در سال ۱۹۵۷ ، hCG به دلیل تأثیر قوی (در عین حال غیرمستقیم) بر سیری ، به عنوان دارویی برای کاهش وزن شناخته شد.

بنابراین ، hCG ممکن است به ویژه پس از یک دوره کات برای به حداقل رساندن هرگونه افزایش وزن احتمالی در پی استروئیدها مفید باشد.

HCG به دلیل اثرات القای اسپرماتوژنز ، از موثرتر ین داروهای پس از چرخه درمانی برای درمان آتروفی بیضه (کوچک شدن) محسوب می شود

نمونه دوره درمان با هاش سی جی 

در زیر شما با یک نمونه دوره درمانی حین دوره با هاش سی جی آشنا میشوید .این نمونه برنامه داروی صرفا برای آشنایی مربیان میباشد . و استفاده از ان برای سایر ورزشکاران بدون دانستن نکات پایه و چرایی استفاده از این داروها و زمان استفاده از میتواند عوارض ماندگار و غیر قابل بازگشتی را داشته باشد

 

هاش سی جی دوره پاکسازی

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 75 times, 1 visits today)

بازدیدها: 2684

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *