سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / استروئید / وینسترول و اکساندرلون دوره حجم خشک

وینسترول و اکساندرلون دوره حجم خشک

دوره حجم خشک وینسترول و اکساندرلون

وینسترول و اکساندرلون ، چرا این ترکیب ؟ Anavar یک استروئید بسیار شبیه به winstrol است ، زیرا یک استروئید خوراکی است که در دور های کات استفاده می شود. هر دو ترکیب دارای  مکانیسم چربی سوزی و عضله سازی هستند.

تفاوت اصلی بین این دو استروئید این است که winstrol قوی تر است ، بنابراین ممکن است دستاوردها کمی بیشتر قابل توجه باشد. و عوارض جانبی به مراتب بیشتر.

Winstrol در مقایسه با anavar بسیار مقرون به صرفه تر است .اگساندرلون استروئیدی بسیار گران قیمت است

تنها مزیت اصلی anavar نسبت به winstrol ، غیر ازعوارض کمتر ان. این است که برای زنان هم مناسب است . Anavar از نظر ایجاد عوارض جانبی در زنان کم خطر است – در حالی که winstrol میتواند عوارض قابل بحثی را در دور های زنان ایجاد کند.

نمونه دوره ترکیبی وینسترول و اکساندرلون

در زیر یک نمونه دوره وینسترول و اکساندرلون برای شما نمایش داده ایم توجه داشته باشید این دوره به رعایت جوانب با حداقل عوارض ممکن برای مردان ورزشکار طراحی شده و برای زنان با همین میزان دوز می تواند خطرناک باشد هر چند که توصیه میشود ورزشکاران مرد نیز زیر نظز پزشک و مربی متخصص با توجه به شرایط بدنی و آزمایش های لازم پیش از دوره اقدام به مصرف هر گونه استروئید کنند

وینسترول و اکساندرلون دوره حجم خشک

 

وینسترول و اکساندرلون هنگامی که با هم در یک دوره ترکیب میشوند ، چربی سوزی ، افزایش عضلات و قدرت را به سطوح جدیدی میرسانند (برخلاف اجرای دوره فقط برای winstrol). این یک دوره کات قوی است ، هنگامی که سعی می کنید سطح چربی بدن را بدون از دست دادن عضلات/و قدرت به سرعت کاهش دهید.

یک نقطه ضعف winstrol این است که گاهی اوقات کاربران به دلیل از دست دادن مایع درون سلولی می توانند در عضلات خود تحلیل بروند. با این حال ، anavar می تواند با این انقباض موقت مقابله کند ، زیرا حجم سلول را افزایش می دهد. و یک ظاهر کامل و قوی را در ماهیچه ها نشان دهد.

اثرات جانبی

Anavar ، با وجود استروئید خوراکی  بودن، سمیت کبدی را تا حد زیادی افزایش نمی دهد. این به خاطر این است که کلیه ها مقدار زیادی از ترکیبات را پردازش می کنند و بنابراین TUDCA (نوعی محافظ کبد ) باید برای محدود کردن فشار به کبد کافی باشد.

سرکوب تستوسترون در هنگام مصرف آناور رخ میدهد. بنابراین ، winstrol و anavar باعث کاهش سطح تستسترون میشوند که نیاز به PCT (پاکسازی ) دارد.

سطح کلسترول در این پدوره کمی بالاتر می رود ، بر خلاف مصرف وینسترول به تنهایی.

ژنیکوماستی مشکلی نخواهد بود ، زیرا هیچ یک از این استروئیدها تعدیل نمی شوند.

خلاصه

Winstrol مطمئناً یک استروئید چربی سوز قوی است که نتایج چشمگیری تولید می کند. به ویژه هنگامی که با سایر استروئیدها انباشته می شود.

با این حال ، عوارض جانبی winstrol به همان اندازه قوی است که نتایج آن را به همراه دارد. بنابراین ، winstrol فقط باید در دوزهای متوسط ​​توسط مصرف کنندگان استروئید آماتور ​​(که آنها را به خوبی تحمل می کنند) در دوره استفاده شود.

همیشه قبل از اجرای چرخه winstrol با پزشک مشورت کنید و مطمئن شوید که مکمل های توصیه شده برای کبد ، قلب و PCT را مصرف می کنید تا بدن شما تا حد امکان در طول و بعد از یک چرخه سالم بماند.

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 3 times, 1 visits today)

بازدیدها: 24

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *