سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / دوره استروئید / وینسترول و ترنبلون دوره پیشرفته حجم خشک

وینسترول و ترنبلون دوره پیشرفته حجم خشک

چرخه Winstrol و Trenbolone

یک چرخه وینسترول و ترنبلون  بسیار سمی با عوارض بالا تلقی شود و فقط برای کاربران پیشرفته استروئید مناسب است.

از نظر دستاوردها ،

وینسترول و ترنبلون دوتا از بهترین استروئیدهایی هستند که می توانید برای تغییر اندام در مدت زمان کوتاه (هنگامی که به عنوان دروه حجم خشک استفاده می شود) مصرف کنید. Trenbolone ، مانند winstrol ، دارای ویژگی های عضله سازی و چربی سوزی است-همچنین باعث ایجاد ظاهری خشک و ریشه دار در ماهیچه ها می شود.

 

نمونه دوره دارویی وینسترول و ترنبلون

وینسترول و ترنبلون دوره پیشرفته حجم خشک

مکمل های درمانی دوره

همه هفته ها :

  • روغن ماهی (۴ گرم در روز)
  • TUDCA (500 میلی گرم در روز)
  • لتروزول (۱٫۲۵mg یک روز در میان) * اختیاری – در صورت بالا بودن فشار خون مناسب نیست *

PCT :

  • hCG – 2000 IU یک روز در میان به مدت ۲۰ روز تجویز می شود
  • Nolvadex – 2 20 20 میلی گرم به مدت ۴۵ روز
  • Clomid  ۲ ۵۰ ۵۰ میلی گرم به مدت ۳۰ روز

هنگامی که وینسترول و ترنبلون به عنوان یک دروه حجم خشک استفاده می شود ، شاید  این دو زوج زیبا ترین  استروئید ها برای افزایش عضلات بدون چربی ،و احتباس آب همراه با چربیب سوزی باشد.

 

این دوره با نهایت احتیاط تجویز شدهو ، مناسب برای یک کاربر با تجربه استروئید . با این حال ، چرخه فقط ۶ هفته است تا آسیب بدن را به حداقل برساند. اگر کاربران این چرخه را به خوبی تحمل کنند ، ممکن است مدت زمان کار را به ۸ هفته افزایش دهند.

دوز ترنبولون در دو  هفته  اخر ۵۰ درصد افزایش می یابد تا به پیشرفت قابل توجهی برسد. با این حال ، اگر کاربران در مورد عوارض جانبی تا هفته ۴ نگران باشند ، نباید دوز ترن را افزایش دهند.

وینسترول و ترنبلون دوره پیشرفته حجم خشک

 

اثرات جانبی

کاربران باید انتظار داشته باشند که سطح کلسترول LDL بالا باشد و منجر به افزایش شدید فشار خون شود . آنها همچنین باید آماده باشند تا سطح تستوسترون درون زا تعطیل شود. عوارض جانبی آندروژنیک نیز اغلب شایع هستند ، مانند پوست چرب ، ریزش مو و آکنه (میزان آن توسط ژنتیک کاربر تعیین می شود).

احتمال وجود ژنیکوماستی ناشی از پروژسترون از ترنبولون وجود دارد. پروژسترون مشابه استروژن عمل می کند و بنابراین می تواند غدد پستانی را تحریک کند ، با این حال ” عوارض جانبی شبیه به استروژن ” ترنبولون  ،هنگامی که با استروئیدهایی که احتباس آب دارند ، بیشتر مشهود است.

درمان 

کاربران می توانند از AI (مهار کننده آروماتاز) استفاده کنند ، که اغلب در کاهش عوارض جانبی مربوط به پروژسترون موفق است. با این حال . استروژن در افزایش HDL (سطح کلسترول خوب) نقش دارد.

بنابراین ، برخی از افراد از SERM هایی مانند nolvadex استفاده می کنند تا با ژنیکو ناشی از پروژسترون ترنبولون مبارزه کنند ، اما برخی از کاربران گزارش می دهند که nolvadex باعث بدتر شدن ژنیکو می شود. دلیل آن قطعی نیست ، اما تحقیقات انجام شده نشان می دهد که نوولادکس می تواند سطح پروژسترون را حداقل در کوتاه مدت افزایش دهد. بنابراین ، ممکن است ارزش این را داشته باشد که نوک سینه های خود را در طول این چرخه به طور مرتب زیر نظر داشته باشید تا ببینید آیا آنها متورم می شوند یا خیر. اگر بزرگ شدن بافت پستان را تجربه می کنید ، می توانید از Letrozole استفاده کنید .

با این حال ، لتروزول نباید بدون نظارت اولیه بر فشار خون شما مصرف شود ، زیرا احتمال دارد فشار خون را افزایش

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 172 times, 1 visits today)

بازدیدها: 325

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *