سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / دوره استروئید / وینسترول و کلن بوترول دوره نگهداری از حجم در رژیم

وینسترول و کلن بوترول دوره نگهداری از حجم در رژیم

وینسترول و کلن بوترول

 

وینسترول و کلن بوترول دوره خاص و محبوب دوران رژیم است . کلن بوترول  یک استروئید نیست ، با این حال اغلب برای چربیسوزی با استروئیدها (مانند winstrol) ادغام می شود.

مشخص نیست که clen برای ایجاد عضله بدون چربی در انسان چقدر موثر است و کاربران نتایج متفاوتی را تجربه می کنند (عمدتا خفیف تا بدون افزایش عضله). با این حال ، در تحقیقات اسب ها افزایش قابل توجهی در جرم بدون چربی داشته اند.

به دلیل افزایش خطر برای قلب کلنبوترول ، دوز کمی پایین تر از وینسترول را در چرخه زیر مشاهده خواهید کرد (۲۰ میلی گرم به جای ۲۵ میلی گرم). در نتیجه ، وینسترول ممکن است به جای ۶ هفته به مدت ۸ هفته مصرف شود – با این حال ، آنزیم های کبدی باید تحت نظر باشند. 

 وینسترول و کلن بوترول دوره نگهداری از حجم در رژیم

 

همه هفته ها :

  • روغن ماهی (۴ گرم در روز)
  • TUDCA (500 میلی گرم در روز)

PCT :

  • Clomid (100 میلی گرم در ۳۰ روز)

کاربرانی که وینسترول و کلن بوترول را با هم در یک دوره مصرف می کنند ، به دلیل متابولیسم بالای این دو دارو ، سریعاً چربی سوزی را تجربه می کنند .

عوارض جانبی دوره  وینسترول و کلن بوترول دوره نگهداری از حجم در رژیم

Clenbuterol به طور معمول متفاوت از استروئیدها عمل می کند . بنابراین ، هیچ خطری برای سرکوب حالات زنان ، سرکوب تستوسترون ، ریزش مو ، آکنه و غیره وجود ندارد. با این حال ، میزان ضربان قلب و فشار خون می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد ، که کاربران باید  احتیاط کنند.

مهم است که در طول این چرخه به طور منظم فشارخون خود را زیر نظر داشته باشید و فقط در صورتی که فشار خون شما در حد نرمال باشد ، دوز کلنبوترول را طبق برنامه افزایش دهید. اگر فشار خون بیش از حد بالا رفت ، دوز کلنبوترول را افزایش ندهید یا فوراً چرخه را قطع نکنید

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 11 times, 1 visits today)

بازدیدها: 25

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *