سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / Uncategorized / پریموبلان برای زنان نمونه دوره دارویی

پریموبلان برای زنان نمونه دوره دارویی

دوره پریموبلان ، Primobolan (برای زنان)

پریموبلان ، Primobolan (methenolone) اولین بار در سال ۱۹۶۰ تولید شد و در پزشکی برای مقابله با اثرات کاتابولیک استفاده طولانی مدت از کورتیکواستروئیدها مورد استفاده قرار گرفت.

برخی از عوارض جانبی کورتیکواستروئیدها عبارتند از: از دست دادن عضلات ، خستگی و احتباس آب .

 

پریموبلان ، Primobolan به این بیماران کمک کرد تا از حالت کاشکتیک به حالت آنابولیک تبدیل شوند. همچنین احتباس آب را حذف می کند ، زیرا Primobolan به استروژن تبدیل نمی شود (پریموبلان  یک استروئید مبتنی بر دی هیدروتستوسترون است).

پریموبلان ،Primobolan (methenolone) به دلیل ماهیت خفیف آن ، یکی از بهترین چرخه های استروئیدی برای زنان است که عوارض جانبی کمی ایجاد می کند. و تغییرات قابل توجهی در ترکیب بدن ایجاد میکند.Primobolan استات نسخه خوراکی است و انانتات  آن در  تزریق عضلانی استفاده میشود.

زنان می توانند به دلیل افزایش سنتز پروتئین و احتباس نیتروژن در سلول های ماهیچه ای ، انتظار افزایش متوسط ​​در بافت عضلانی بدون چربی و کاهش توده چربی را داشته باشند.

 

(Primobolan enanthate همچنین به عنوان Primo Depot یا Nibal Injection نامیده می شود).

پریموبلان به اندازه آنادرول یا وینسترول قوی و تاثیرگذار نیست ، اما از نظر ایمنی دارویی است که توسط fda تایید شده. که نشان دهنده ایمنی آن در بین مردان ، زنان و کودکان است.

دکتر توماس اوکانر اظهار می کند که Primobolan بر زنان تأثیر متفاوتی می گذارد و برخی از تأثیرات آن بسیار راضی هستند (حتی اگر در دوره ها در کنار anavar استفاده شود). با این حال ، زنان دیگر ممکن است حتی در دوزهای پایین نیز متوجه تغییر صدا  و نشانه های مردانگی شوند.

عوارض جانبی پریموبلان ، Primobolan

پریموبلان ،Primobolan یکی از ایمن ترین استروئیدهایی است که مردان یا زنان می توانند از آن استفاده کنند ، اما عاری از عوارض جانبی نیست.

پریموبولان تزریقی (انانتات) سمیت کبدی ندارد. پریموبولان (استات) خوراکی فقط دارای اثرات خفیف کبدی است و برای کبد کم خطر تلقی می شود.

با این حال ، اگر پریموبولان در دوزهای بالا ، برای دوره های طولانی مصرف شود ، مرگ از طریق سیروز کبدی را امکان پذیر است.

یک مرد ۷۵ ساله پس از مصرف پریموبولان خوراکی (استات) برای درمان کم خونی آپلاستیک درگذشت ( ۴ ). پزشکان افزایش قابل توجهی از ترانس آمینازها را پیدا کردند ، و اعتقاد بر این است که استروئید عامل ایجاد کننده آن بوده است.

نوسانات جانبی خفیف در سطح کلسترول HDL/LDL در Primobolan رخ می دهد ، احتمالاً در محدوده مشابهی در قیاس با anavar قرار می گیرد.

کاهش تستوسترون رخ می دهد ، با این حال بهبودی بعد ازدوره به احتمال زیاد کوتاه خواهد بود ، زیرا این دارو نمی تواند این هورمون مردانه را به طور کامل تعطیل کند.

برنامه تمرینی و مکملی
(Visited 12 times, 1 visits today)

بازدیدها: 61

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *