سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / پاکسازی و درمان / CLEANING THE LIVER With Raisins پاکسازی کبد با آب کشمش

CLEANING THE LIVER With Raisins پاکسازی کبد با آب کشمش

بازدیدها: 76

 

 

 

 

 

 

این دستورالعمل برای پاکسازی کبد چرب با آب کشمش است.

 

 

 

 

کبد یک عضو حیاتی در ارگانیسم ما است، ونقش مهمی در متابولیسم دارد.

ما دائما در معرض مواد شیمیایی مضر هستیم، بنابراین کبدبااستفاده ا ز آنزیم های تخصصی مواد سمی را تجزیه می کند.

همه ما آگاه هستیم که این مواد شیمیایی سمی در همه جا در اطراف ما هستند ، در هوا، آب و مواد غذایی که مصرف می کنیم. کد با تصفه خون  وبا حذف تمام سموم و  مواد زاید خون را تصفیه میکند.

از نشانه های کبد سمی احساس خستگی در تمام طول روزو سردرد است.نشانه هایی است که نشان می دهد که کبد شما با سموم بیش از حد مواجه است. بعضی از داروها، رژیم نامناسب، برخی از عفونت های باکتری و ویروسی، عملکرد کبدی را مختل می کنند.

مراقبت خوب از کبد مهم است، بنابراین در این مقاله ما قصد داریم بهترین درمان طبیعی خود را به منظور جلوگیری از آن انجام دهیم. مردم روسیه این شیوه را استفاده کرده اند و اثبات شده است که بسیار موثراست.(البته تکنیک ایرانی است و در طب سنتی ایران امده)

اثرات این درمان داراي شواهد علمی نیست، اما بسیاری از مردم مزایای مصرف آن را تایید می کنند.

چگونه آن را آماده کنیم؟

ابتدا، نیم فنجان کشمش را بشویید. سپس آن را درآب گرم خیس کنید. آن را به مدت ۱۵ دقیقه بگذارید. پس از آن، کشمش را با آب تازه و سرد بشویید. سپس با آب جوش به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید. پس از خنک شدن کشمش ها را در ظرف دیگری  قرار دهید و آنها را با آب پر کنید. اجازه دهید کشمش به مدت ۲۴ ساعت بماند. کشمش ها را بخورید و آبی را که در آن خیس خورده است را، صبح با معده خالی بخورید. پس از آن، برای یک ساعت یا بیشتر به رختخواب بروید و یک بطری آب گرم را در قسمت راست شکم خود نگه دارید. این روش یک بار در هفته را برای مدت چهار هفته، دو بار در سال، تکرار کنید. این درمان همچنین نیاز به کاهش مصرف مواد غذایی چرب و فرآورده دارد. همچنین مهم است که مصرف نوشیدنی های الکلی را برای یک هفته متوقف کنید.

نکته بسیار مهم : شما صرفا” مجاز هستید که این روش پاکسازی کبد را در طی یکسال حد اکثر ۲ بار انجام دهید .یعنی در هر ۶ ماه فقط یک بار.

 

آیا خواص آب کشمش را می‌دانید؟
پزشکان توصیه می‌کنند که خوردن کشمش به هنگام صبح برای حفظ و ارتقای سلامت قلب مفید است. این ماده‌ی غذایی باعث دفع کلسترول بد خون شده و تری گلیسیرید را کاهش می‌دهد و برای مقابله با یبوست کارساز است. علاوه بر این کشمش منبع طبیعی ویتامین‌ها و مواد معدنی است و خواص آن زمانی که در آب خیس می‌شوند افزایش پیدا می‌کند. با این کار، میزان قند موجود در آن کاهش پیدا می‌کند و شما یک درمان طبیعی موثر برای کبدتان در اختیار دارید.

آب کشمش: منبع طبیعی آنتی‌اکسیدان‌ها
کشمش یکی از منابع طبیعی آنتی‌اکسیدان‌هاست. این میوه‌ی خشک سرشار از بیوفلاونوئیدها است که برای محافظت بدن در برابر رادیکال‌های آزاد و تقویت سیستم ایمنی بدن فوق‌العاده هستند. آب کشمش یک درمان سنتی است که از بروز بسیاری از بیماری‌های قلبی و کبدی پیشگیری می‌کند.

آب کشمش برای سم‌زدایی از بدن
حتماً می‌دانید که کبد و کلیه‌ها از اعضای حیاتی بدن هستند که وظیفه‌ی تصفیه‌ی خون و دفع فلزات سنگین یا سموم بدن را نیز بر عهده دارند. با این حال گاهی پیش می‌آید که عملکرد این اعضا به دلیل یک رژیم غذایی نادرست، مصرف زیاد چربی یا سبک غذایی نادرست دچار مشکل می‌شود. باید بدانید که تجمع این سموم باعث مریضی می‌شود. اگر حداقل یک بار در ماه و به مدت ۴ روز پیاپی آب کشمش بنوشید کبدتان به وظایف اصلی خون یعنی سم زادیی از بدن به‌خوبی عمل خواهد کرد. این درمان ساده و موثر زمانی که احساس سنگینی می‌کنید و یا گوارشتان با کندی صورت می‌گیرد کارساز خواهد بود.

 

آب کشمش برای هضم راحت غذا
نوشیدن آب کشمش یک روش ساده و موثر برای تصفیه‌ی خون است و عملکرد کبد را تحریک می‌کند و برای هضم غذا نیز موثر است. این ترکیب مفید باعث تفکیک شیره‌ی معده می‌شود، تجزیه‌ی مواد غذایی را تسهیل می‌بخشد و به این ترتیب باعث بهبود مواد مغذی می‌شود. تمام اثرات گفته شده را بعد از ۲ روز مصرف ترکیب آب کشمش مشاهده خواهید کرد.

با تشکر از توجه شما.

 

 

 

 

 

This Is the Recipe for Cleaning Fatty Liver with Raisin Water

 

 

We are constantly being exposed to harmful chemicals, so the liver functions in a way that it uses specialized enzymes which break down toxic substances. We are all aware that these poisonous chemicals are everywhere around us or to be precise, in the air, water, and the food we consume.

This essential organ purifies our blood, by eliminating all the toxins and waste from our body.

Feeling exhausted all the time and experiencing headaches are symptoms which indicate that your liver is overloaded with toxins. Certain medications, improper diet, some bacterial and viral infections, negatively affect the function of the liver.

Taking good care of your liver is important, so in this article we are going to present you the best natural remedy to detox it. Russian people have used this recipe for centuries and it is proven to be very effective.

The effects of this remedy lack scientific evidence, but many people confirm the benefits from consuming it.

How to prepare it?

First, take a half cup of raisins. Then, cover them with warm water. Leave them like that for 15 minutes. After that, rinse the raisins with fresh and cold water. Now, boil a little more water. Leave it to cool down in a room temperature. Place the raisins in another cup and cover them with the water you have just boiled. Allow the raisins to rest like that for 24 hours.

Consume the raisins and drink the water in which they were soaking,  in the morning on an empty stomach.

After that, go to bed for one hour or so, and hold a bottle of warm water on the right side of your abdominal area.

Repeat this procedure once a week for a period of four weeks, twice in a year. This treatment also requires reducing the consumption of fatty and processed food. It’s important to stop consuming alcoholic drinks for one week.

Thank you for your attention.

(Visited 57 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *