سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / استروئید / Finaplix، فیناپلیکس،ترنبولون استات

Finaplix، فیناپلیکس،ترنبولون استات

بازدیدها: 556

Finaplix – همه چیزهایی که باید بدانید

Finaplix، فیناپلیکس،ترنبولون استات
Finaplix، فیناپلیکس،ترنبولون استات

Finaplix چیست؟

Finaplix،  نام finaplix-h ، دارو مصرفی دامپزشکان برای درمان گاو و دام است. کمک میکند به آنها  برای وزن و افزایش توده عضلانی. در جهان بدنسازی finaplix به عنوان trenbolone استات شناخته شده است و توسط بسیاری از بدنسازان استفاده می شود، در هر دو چرخه بزرگ و یا برش.

هر کسی که قبل از مصرف استروژن ترنبولون استفاده می کند، دقیقا چقدر قدرتمند است. Trenbolone کاملا احتمالا استروئید چشمگیر و همه جانبه است که تا کنون وجود داشته است … و Finaplix حاوی نسخه خالص ترنبولون موجود است.

هنگامی که فوالپلیکس (ترانابولون استات) فوالد به شما کمک می کند مقدار زیادی از عضلات را تولید کنید. هنگام برش، آن می تواند به شما کمک کند اندازه عضلات خود را حفظ، در حالی که افزایش سوزاندن چربی.

 

Finaplix ترنبولون موجب می شود که هیچ گونه استروئیدهای دیگر نظیر استروئیدها را حفظ نکنند و یا نفخ نکنند، زیرا آن را آروماتیزه نمی کند (به استروژن پنهان). بنابراین شما می توانید با استفاده از فیبر نوری، بدون وزن اضافی آب، انتظارات نشت یا خشک را انتظار داشته باشید. این فقط از نقطه نظر زیبایی شناختی به نظر می رسد که پاره پاره نیست، اما شما را در سلامت شما حفظ می کند، زیرا وزن بیش از حد آب می تواند جریان خون را به قلب (و فشار خون فشار) را کاهش دهد.

Finaplix در حال حاضر قطع شده و توسط یک دارو مشابه به نام – Revalor جایگزین شده است .

Revalor essentially trenbolone acetate است، اما با استرادیول (استروژن) اضافه شده است. بنابراین بر خلاف Finaplix، سطوح استروژن در Revalor افزایش می یابد، که ممکن است برخی از احتباس مایعات را ایجاد کند.

از آنجا که Finaplix برای گاو طراحی شده است، معمولا به صورت گلوله یا ایمپلنت می آید. بدین ترتیب بدنسازان معمولا گلوله ها را از بین می برد و با آب و DMSO (دی متیل سولفوکسید) مخلوط می کنند. سپس آنها را به صورت روزانه به پوست خود اضافه می کنند. این روش در نظر گرفته شده است که در گرفتن trenbolone در سیستم شما بسیار موثر است و منجر به دستاوردهای فوق العاده برای کاربران در گذشته است.

یکی از ایمپلنتهای Finaplix معادل ۱۰ گرانل حاوی ۲۰۰ میلی گرم ترانابون استات است . فقط ۱ ایمپلنت به اندازه کافی به مدت دو روز به طور متوسط ​​بدنساز می شود.

دیگر بدنسازان این مخلوط Finaplix را تشکیل می دهند تا آن را مستقیما به خود تزریق کنند؛ که گزینه ای برای بدنسازان شجاع تر است که کمتر درباره سلامت نگران هستند. توصیه نمیشود.

Finaplix برای افرادی که از نظر عوارض جانبی ناخوشایند (مانند هر استروئیدی) استفاده می کند غیرقانونی است، اما نسخه های قدیمی این دارو گاهی هنوز هم در دسترس هستند. با توجه به وضعیت حقوقی Finaplix و از بین بردن آن، موش ورزشی مشترک برای دست زدن به آن است دشوار است. با این حال، گلوله های قدیمی / ایمپلنت Finaplix که هنوز هم وجود دارد، هنوز هم می تواند از بازار سیاه خریداری امروز.

… غیر قانونی است، اما یک عمل معمول است.

Finaplix ترنبولون استات به عنوان آندروژن قوی شناخته می شود و برای افرادی که برای بدن سازی جدید است و یا قبل از مصرف استروئیدها توصیه نمی شود توصیه می شود.

مزایای Finaplix

Finaplix (ترن استات) اثرات زیر را بر ترکیب بدن دارد:

 • افزایش توده عضلانی
 • افزایش چربی سوزی
 • دستاوردهای استثنایی
 • معطر نیست

افزایش توده عضلانی

به همین علت می توان از عضله و سوختن چربی در همان زمان استفاده کرد، می توان آن را در کات یا حجم استفاده کرد. finaplix (trenbolone actetate) به شما افزایش عضلات را افزایش می دهد و شانس به دست آوردن چربی را کاهش می دهد.

در کات، سرعت آن را افزایش می دهد که در آن چربی را سوزانده و اطمینان حاصل کنید که عضلات خود را حفظ می کنید. و یا حتی ساخت عضله جدید در روند.

Finaplix (trenbolone) شاید بهترین استروئید موجود باشد؛ اگر شما می خواهید عضله خالص بدون هیچ گونه احتباس آب را به دست آورید. آنادرول و دیانابول می توانند شما را به مقدار قابل ملاحظه ای از مایعات حفظ کنند، در حالی که تستوسترون نیز سبب می شود تا کمی افزایش یابد.

در واقع Trenbolone به شما کمک می کند که وزن آب اضافی را از دست بدهید، به شما کمک می کند که صاحب عضلاتی  پاره پاره شوید، در حالی که شما در اندازه های واقعی سایز میگیرید

افزایش چربی سوزی

دلیل اینکه Finaplix (trenbolone) نیز در سوختن چربی موثر است، زیرا هورمون های کاتابولیک بدن را مهار می کند. هورمون های کاتابولیک مانند کورتیزول، هنگامی که سطوح بالا هستند، باعث کاهش وزن بدن و کاهش درصد چربی بدن می شود، برای بدنسازان مضر است. خوشبختانه ترنبولون این گیرنده ها را خاموش می کند، یعنی سطح کورتیزول کاهش می یابد.

نتیجه؟ شما چربی بیشتری بسوزانید و عضلات بیشتری تولید می کنید.

برای به حداکثر رساندن اثرات سوزاندن چربی Finaplix، مطمئن باشید که دررژیم کالری کمتری بخورید و در طول یک دوره هواری  شدید را انجام دهید. این متابولیسم شما حتی بیشتر افزایش می یابد و بدن شما چربی بیشتر از دست می دهد (بدون قربانی کردن عضله).

 

دستاوردهای استثنایی

Trenbolone (Finaplix) به شما می دهد دستاوردهای دیوانه وار   در هفته اول از چرخه . Tren در واقع یکی از بهترین استروئیدها است که می توانید برای قدرت استفاده کنید، با کارایی آن شبیه به آنادرول و دیانابول است.

… که به هیچ وجه شاهکار نیست

با توجه به اینکه tren باعث ایجاد یک کاربر برای به دست آوردن مقدار زیادی وزن آب نمی شود، این افزایش قدرت بسیار چشمگیر است. به طور کلی استروئید های پر حجم که موجب افزایش وزن زیادی می شوند، می توانند به افزایش وزنی سنگین تر کمک کنند، اما ترنبولون استثنا است.

تنها استروئید دیگر که می تواند منجر به افزایش قدرت شدید (بدون احتباس آب) شود، آنوار است؛ هرچند که در نزدیکی قدرتمند ترنبولون نیست.

 

همانطور که قبلا ذکر شد، Finaplix (trenbolone) به استروژن تبدیل نمی شود، که مزیتی است زیرا شما باید داشته باشید:

 • خطر کمتر از gyno (boobs مرد)
 • احتباس آب کمتر
 • دستاوردهای بیشتر

هنگامی که سطوح استروژن به سطوح بالا افزایش می یابد، می تواند باعث ایجاد بافت سینه زن شود. در غیر این صورت به عنوان Gynecomastia شناخته می شود  . Gyno یک مورد شدید از مشاعره مرد است که نتیجه یک عدم تعادل هورمونی شدید است.

هنگامی که سطح استروژن افزایش می یابد، این باعث می شود که بدن آب بیشتری داشته باشد. بنابراین وقتی سطوح استروژن کم است، عضلات شما همچنان به دنبال سخت، خشک و چاق هستند. این به خصوص در ماه های تابستان مفید است، زمانی که شما می خواهید به عنوان نیش / پاره پاپ به عنوان ممکن است … به جای یک ظرف غذا پف کرده.

وقتی سطح استروژن افزایش می یابد، سطح آزاد تستوسترون شما کاهش می یابد. تستوسترون آزاد مهمترین آزمون آزمایشی است که در مورد ساخت عضله به وجود می آید، زیرا این مساله باعث ایجاد سنتز بافت عضلانی جدید می شود. هنوز بسیاری از استروئیدها این اثر استروژن و مسدود کردن، همین دلیل است که trenbolone تا فوق العاده برای ساخت عضله قدرتمند است.

Finaplix (Trenbolone) اثرات جانبی

مانند هر مكمل / استروئید كه نتایج دگرساز شما را به دست می دهد، همیشه عوارض جانبی وجود دارد. در اینجا برخی از موارد زیر را می توانید در Finaplix (tren acetate) انتظار داشته باشید.

 • فشار خون بالا
 • سرفه مزمن
 • فشار کبد
 • آکنه
 • ریزش مو

 

فشار خون بالا

همانند تقریبا هر استروئید آنابولیک، Finaplix (ترنبولون) فشار خون شما را افزایش می دهد. برای مقابله با این عمل می توانید از مکمل های پایین آورنده فشار خون مانند سیر، L-آرژینین و کوآنزیم Q10 استفاده کنید. همچنین می توانید عاقل باشید که قلب را به صورت منظم انجام دهید که جریان خون را افزایش می دهد و فشار خون شما را کاهش می دهد.

دلیل اینکه ترنبولون می تواند فشار خون شما را افزایش دهد زیرا باعث می شود سطح کلسترول LDL شما افزایش یابد. نیاسین، در غیر این صورت به عنوان ویتامین B3 شناخته شده است، می تواند در فرم مکمل به منظور افزایش سطح کلسترول HDL شما، که به نوبه خود باعث کاهش سطح LDL و فشار خون شما می شود. خوردن چربی اشباع کمتر و جایگزین کردن آن با منابع چربی غیرطبیعی سالم، به شما کمک خواهد کرد که خواندن کلسترول مطلوب را حفظ کنید.

سرفه مزمن

مصرف کنندگان Tren ممکن است یک سرفه سالم داشته باشند که در یک زمان چندین دقیقه طول می کشد که نتیجه ترنبولون استات وارد سیستم لنفاوی یا ریه ها می شود. این تقریبا یک سرفه غیرقابل کنترل است که یک اثر متداول طرف مقابل است، با این حال یک تضمین نیست. بسیاری از مردم می توانند بدون هیچگونه سرفه معمولی ترنبولون را دریافت کنند، بنابراین به فرد بستگی دارد.

فشار کبد

این یکی دیگر از عوارض جانبی معمول مصرف استروئیدها به طور کلی و نه فقط Finaplix / trenbolone است.

فعالیت آنزیم های کبدی بر روی ترن افزایش می یابد و هنگامی که شما از استروئید تجویز می کنید، به حالت طبیعی بازگردید. این تهدید کننده زندگی نیست، با این حال، فرد نباید هر استروئیدی را به چرخه تبدیل کند، اگر کبد خود را از طریق دهه های سوء مصرف الکل یا داروهای تجویزی از بین ببرد.

مکمل هایی مانند Milk Thistle همچنین می توانند در هنگام مصرف ترنبولون یا سایر استروئیدها به شما کمک کنند، به حداقل رساندن آسیب های موجود در طول یک دوره. از بین بردن الکل، هنگامیکه استروئیدها مصرف می کنید، فشارهای کبدی شما نیز کاهش می یابد، بنابراین توصیه می شود هنگام مصرف Finaplix، مقدار زیادی از این نوشیدنی ها مصرف شود.

آکنه

آکنه یکی دیگر از عوارض عمومی است که مصرف استروئیدها را برای هر کسی ممکن است اتفاق بیاندازد، اما معمولا معمولا به کسانی که به علت ژنتیک حساس هستند، تاثیر می گذارد. اگر در دوران بلوغ یا در مدرسه با آزار و اذیت بد تجربه کردید، ممکن است بیشتر در معرض آکنه در ترنبولون استات باشید.

اگر از آکنه در یک چرخه استروئیدی رنج می برید و از شما ناراحت می شود، سعی کنید دوز را کاهش دهید؛ یا چرخه های مکرر / کوتاهتر را انتخاب کنید.

ریزش مو

تقریبا هر استروئید باعث کاهش میزان ریزش مو می شود. پس از اتمام دوره آزمایش، میزان تست آن بیشتر می شود و تمایل دارد دوباره رشد کند و دوباره ضخیم شود، با این حال ریزش مو فقط به افرادی که مستعد ابتلا به چاقی هستند، اتفاق می افتد.

اگر آن را در DNA خود را به عقب نشینی یا کاستن نیست، استروئیدها این را تغییر نخواهند داد. همه آنها این کار را سرعت بخشند. شما فقط باید به موارد جی کتلر، آرنولد شوارتزنگر و لی جرست نگاه کنید تا بدانید که هنوز می توانید با داشتن استروئیدهای آنابولیک، بارنیت زیبایی داشته باشید (برای سال ها).

اگر این چیزی است که شما را مورد توجه قرار می دهد، مکمل های مسدود کننده DHT شما می توانید مانند گرده زنبور عسل را مصرف کنید، اگر چه هر supp که DHT را کاهش می دهد ممکن است به دست آوردن شما به خطر بیفتد زیرا DHT بالاتر سطح تستوسترون آزاد را افزایش می دهد.

آیا می توانید Finaplix آنلاین را خریداری کنید؟

همانطور که قبلا اشاره کرد، Finaplix نه تنها غیر قانونی است، بلکه این نیز قطع شده است. بنابراین ممکن است بتوانید نسخه های قدیمی آن را از طریق بازار سیاه دریافت کنید؛ اما اقدامات دامپزشکی دیگر آن را ذخیره نخواهند کرد.

به جای خرید استروت ترنبولون استات از طریق بازار سیاه، یک جایگزین قانونی به نام trenorol وجود دارد که توسط Crazy Bulk ساخته شده است.

این طرح برای تکرار اثرات ترنبولون، اما با مواد طبیعی است. من انتظار ندارم آن را به عنوان قدرتمند به عنوان trenbolone به عنوان تمام مواد قانونی و FDA مورد تایید است. با این حال، برخی از بررسی های بسیار مثبت مشتری را انجام می دهد، بنابراین ممکن است ارزش تلاش داشته باشد.

بوک دیوانه در حال حاضر پیشنهاد خرید ۲، دریافت ۱ رایگان در trenorol .

 

دوره حجم  Finaplix (Trenbolone)

کاربران معمولی ترنتنبولون استات را با ترکیبات دیگر بسیار شبیه می کنند، زیرا در حال اجرا تنها بعضی وقت ها شما را ناامید می کند. عضلات، قدرت و چربی از دست دادن چربی شما تا حدودی در چرخه تمرین تنها محدود خواهد شد.

بنابراین، چی باید با آن پشته کنید؟

دانستن آنچه که Finaplix (trenbolone) را با هم تمام می کند بستگی به آنچه شما می خواهید برای رسیدن به آن. اگر احساس میکنید میخواهید برخی از چربیها را بخورید، شما می توانید برخی از استروئیدهای برش را به پشته خود اضافه کنید در رابطه با tren.

اگر می خواهید برای اضافه کردن اندازه و قدرت تمرکز کنید، می توانید آن را با سایر استروئید های بزرگ ترکیب کنید.

بهترین استروئید برش برای ترنبولون

Winstrol و anavar باعث کاهش میزان چربی می شوند، در حالی که افزایش میزان عضله هنگام خوردن مقدار کمی از مواد غذایی را افزایش می دهد. Clenbuterol یکی دیگر از عوامل برش است که یک چربی سوز شناخته شده است (اگر چه به طور رسمی یک استروئید نیست).

بهترین استروئید های فشرده برای ترنبولون

تمام ۴ این استروئید، قدرت و جرم توده کاربر را از طریق سقف دریافت می کنند.

سوالات متداول

دوز Finaplix برای انسان چیست؟

Finaplix حاوی مقادیر مشخصی از ترانبولون استات در میلیگرام می باشد. بدنسازان معمولا از ۵۰-۱۰۰ میلی گرم ترن استات در روز استفاده می کنند. بدنسازان مبتدی اغلب در انتهای پایین طیف شروع می کنند و افزایش می یابند، چون تجربه بیشتری دارند و بدن آنها با دارو سازگار است.

تفاوت بین Finaplix (tren استات) و enanthate trenbolone چیست؟

Finaplix خالص ترنبولون است؛ با فعالیت استروئیدی آن  در مقایسه با enanthate ۲۰٪ بالاتر است. به همین دلیل است که tren enanthate نیاز به یک دوز بالاتری دارد و برای مقابله با اثرات استات مناسب است.

ساخت استن ترنبلون است که توسط کوتاه استرس غالب است، به این معنی استروئید سریع عمل است. بنابراین شما می توانید در اوایل چرخه خود دستاوردهای سریع را تجربه کنید و همچنین از بدن خود به سرعت (پس از چرخه) پاک شود. ناکامی این امر این است که نیاز به تزریق مکرر (تا یک بار در روز).

Enanthate داروی طولانی تر است که به سیستم وارد شده اند و به همان اندازه طول می کشد تا از بدن شما پاک شود. با این حال، enanthate به عنوان تزریق مکرر نیاز نیست – به عنوان کمی به عنوان دو بار در هفته.

آیا می توانید Finaplix به علت Gyno؟

اغلب هیچ، اما برای آن اتفاق نمی افتد. گینو از ترنبولون کمتر احتمال دارد زیرا سطح استروژن از طریق سقف ترنبولون استات شلیک نمی کند. پس از آن همه ۷۵٪ از همه موارد gyno نتیجه سطح استروژن بیش از حد است. با این حال، استروژن نه تنها هورمون است که می تواند gyno …

پروژسترون یکی دیگر از هورمون ها است، اگرچه یک مرد مردانه است که می تواند موجب ایجاد یک مرد برای مشاعره یا ژنیکوماستی شود. متاسفانه، ترنبولون سطح پروژسترون را افزایش می دهد، اما برای اکثر کاربران Finaplix این نتیجه نمی گیرد.

خلاصه

بنابراین، Finaplix یک دارو دامپزشکی غیر قانونی است که توسط بدنسازان برای تولید مقادیر زیادی از عضلات استفاده شده است. این هنوز هم در بازار سیاه وجود دارد … با این حال گزینه های استروئیدی امن تر وجود دارد که بدنسازان می توانند امروز به جای ترنبولون استات، مانند ترنورول، تولید شده توسط Crazy Bulk را مصرف کنند .

Trenorol را می توان به عنوان یک عامل برش یا یک ترکیب انبوه، بسته به هدف شما استفاده کرد.

فله دیوانه همچنین سایر گزینه های استروئیدی مانند:

 • D-Bal (dianabol)،
 • DecaDuro (deca durabolin)
 • Testo-Max (تستوسترون سستونون)
 • انورول (anavar)
 • وینسول (winstrol)
(Visited 287 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *