سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / GHRP6 پپتیدی مصنوعی برای تحریک و ترشح هورمون رشد

GHRP6 پپتیدی مصنوعی برای تحریک و ترشح هورمون رشد

بازدیدها: 92

GHRP6

GHRP6 پپتیدی مصنوعی برای تحریک و ترشح هورمون رشد

مقدمه
وقتی بزرگتر میشویم،  تولید هورمون رشد (GH) متوقف نمی شود، در حقیقت،تولید  آن به اندازه زمان رشد نیست . بیشترین میزان ترشح GH زمانی  که خواب هستیم صورت می گیرد.(به همین دلیل خواب کودکان بسیار مهم است). اگر درحال پرورش عضله  هستید، باید بدانید که از مهم ترین عوامل رشد عضله، خوردن و خوابیدن است .

گرسنگی و گرلین
معمولا طی یک ساعت پس از تزریق GHRP-6  گرسنگی احساس می شود زیراGHRP-6  شدت گرسنگی را افزایش می دهد. گرسنگی شدید با افزایش گرلین در معده ارتباط دارد.گرلین  هورمونی است که توسط سلول های معده  زمانی که معده خالی است ترشح می شود .

وظایف گرلین عبارتند از:

به تحریک انتشار GH کمک می کند

به تنظیم اشتها کمک می کند

کاهش چربی در بافت های ماهیچه ای را افزایش می دهد

در تسکین تاندون های آسیب دیده کمک می کند

مطالعات نشان می دهد که افزایش سطح گرلین در معده رابطه مستقیم با بهبود سریع بافت آسیب دیده دارد. به همین دلیل است که GHRP-6 ممکن است گزینه ای بهتر برای بهبودی نسبت به نسخه جدید اصلاح شده GHRP-2 باشد.

اطلاعات تکمیلی

محدودیت های رژیم غذائی :

قبل  از تزریق :  ۲ تا ۳ ساعت قبل از تزریق از خوردن غذا یا نوشیدن مواد  پرچرب و حاوی کربوهیدرات بالا خود داری کنید .

فقط زمانی که شما این دارو را با CJC-1295 ترکیب نمودید یک ساعت پرهیز کفایت میکند.

بعد از تزریق : 

زمان اثر گذاری این هرمون ۵ ال ۳۰ دقیقه است.  حداقل  باید ۳۰ دقیقه بعد از تزریق صبر کنید و هیچ خوراکی یا نوشیدنی نخورید تا دارو اثر خود را بطور کامل بگذارد .

اگر قصد  عضله سازی دارید، بعد از این نیم ساعت میتوانید غذا هایی با پروتئین بالا و چربی و کربوهیدرات فراوان بخورید . ولی اگر دنبال سوزاندن چربی هستید پس از آن نیم ساعت غذاهایی با پروتئین بالا، کم چرب و کم کربو هیدرات مصرف کنید،   تا دارو اثر کامل خود را برای سوزاندن چربی  بدن بگذارد .

توصیه های رژیم غذائی :

حجم : کسانی که دنبال عضله سازی هستند باید غذاهائی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات مصرف کنند .تا هورمون رشد موجب آنابولیک ( عضله سازی ) در بدن  شود .

کات: کسانی که دنبال چربی سوزی  هستند باید از غذا هایی با پروتئین بالا، کم چرب و کم کربوهیدرات استفاده کنند تا انسولین هورمون رشد موجب چربی سوزی در بدن شود .

ترجمه و ویرایش:

سرکار خانم ساناز دشتی

(Visited 102 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *