سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / HGH فراگمنت ، قویترین چربی سوز پپتیدی

HGH فراگمنت ، قویترین چربی سوز پپتیدی

بازدیدها: 430

HGH FRAGMENT  چربی سوز فراگمنت

HGH فراگمنت ، قویترین چربی سوز پپتیدی

فراگمنت که اختصاصا برای تشدید روند چربی سوزی استفاده می شود علاوه بر اینکه عوارضی همانند افت قند خون، مقاومت انسولینی و سایر مواردی که هورمون رشد انسانی رقم می زند را ندارد بلکه در زمینه چربی سوزی ۱۲٫۵ بار قوی تر از خودسوما نیز ظاهر شده است.

دانشمندان عرصه فارماکولوژی جدیدا دارویی را تهیه کرده اند به اسم FRAGMENT 176-191 که تنها شامل بخشی از هورمون رشد انسانی می شود که شرح آن رفت. این تکه از این هورمون که اختصاصا برای تشدید روند چربی سوزی استفاده می شود علاوه بر اینکه عوارضی همانند افت قند خون، مقاومت انسولینی و سایر مواردی که هورمون رشد انسانی رقم می زند را ندارد بلکه در زمینه چربی سوزی ۱۲٫۵ بار قوی تر از خود سوما نیز ظاهر شده است
برخی دانشمندان اعتقاد دارند که مصرف این تیکه از هورمون رشد همچنین موجب افزایش تولید هورمونی پپتیدی موسوم به igf-1 در بدن می شود و خود همین هورمون که معرف حضور شماست نیز اثراتی به غایت خیره کننده دارد که شاید اساسی ترین این آثار همان کند کردن روند عادی پیری و حتی جوان کردن نسبی افراد کهنسال می باشد.

مطالعات بالینی در سال ۲۰۰۴ در مورد پپتید HGH نشان داده است که این پپتید در تحریک سوخت و ساز چربی بدن انسان بسیار قوی است .

مطالعات نشان داده که مصرف ۱ میلی گرم (۱۰۰۰ میکروگرم ) از فراگمنت در هفته به مدت سه ماه باعث کاهش ۳ کیلوگرم توده چربی در بدن میگردد که بسیار آمار خوبی است حال با مصرف مداوم ۲۵۰میکروگرم در روز نتایج فوق العاده ای حاصل خواهد شد ( تا ۷ برابر)

علاوه بر این این هورمون اثرات بسیار مطلوبی برای تنظیم سطح قند خون و کلسترول در بدن دارد. .

 

فراگمنت به مدت ۱۰ سال است که در محافل علمی مورد بررسی و استفاده است و امن ترین محصول برای کاهش توده های چربی در بدن است و فاقد هرگون اثر جانبی میباشد

 

فراگمنت لازم نیست به طور کامل در آب حل شود و به شکل ابری یا تیره یا خاکستری میگردد و شفاف و روشن نیست . البته برخی محصولات با مار کهای مختلف ممکن است بخاطر ترکیبی خاص در روند تولید در آب کاملا حل شود و محلول نهائی شفاف باشد .

 

اما صرف نظر از شفافی یا تیرگی آن ، این خاصیت ظاهری هیچ تاثیر منفی بر تاثیر گذاری پپتید ندارد .

در آزمایشات بالینی نشان داده شده است که ۱ میلیگرم استفاده فراگمنت در هر روز موجب از بین رفتن چربی میگردد . اما اگر شما در روز ۸ تزریق به میزان ۲۵/۰ میلی گرم یعنی معادل ۲ میلیگرم در روز انجام دهید بسیار موثر تر خواهد بود .

 

تا به حال در آزمایشات بالینی و علمی هیچ اثر جانبی برای این محصول پیدا نکرده اند . بخاطر این است که برای از دست دادن چربی ها این محصول نسبت به سایر پپتیدها ایمن تر و بهتر است . در سایر پپتیدها حداقل خستگی و احتباس آب وجود دارد .

 

مهمتر از آن فراگمنت باعث تغییرات در سطوح قند خون میگردد که احتمال ابتلا به دیابت را در انسان

کاهش میدهد .

از آنجا که این پپتید فقط یک بخش کوچک از دنباله AAHGH191 میباشد که مسئولیت آن از بین بردن چربی است تصور اینکه این هرمون رشد انسانی موجب عضله سازی بگردد صحیح نیست .

با این حال در سال ۲۰۱۱ مطالعات نشان داده است این پپتید روی سلول های بنیادی انسان که موجب رشد استخوان میگردد تاثیر بسزائی دارد در نتیجه احتمال تاثیر بر ساخت عضله ها صد در صد منتفی نمیباشد.

 

محدودیتهای رژیم غذائی :

تزریق در صبح : قبل از غذا تزریق کنید و سپس چند ساعت صبر کنید وبعد غذا میل کنید و غذای شما باید کالری و کربوهیدرات و چربی پائینی داشته باشد .

تزریق در شب : ۳ ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا را میل کنید و هنگام خواب دارو را تزریق کنید . وشب غذای کم کربو هیدرات و کم چرب و با پروتئین بالا مصرف کنید .( مثل گوشت یا ماهی همراه با سالاد )

توصیه رژیم غذائی

بدن انسان برای زندگی در طول روز اقدام به سوزاندن کالری میکند حال اگر کالری کمتر از میزان احتیاج بدن به بدن برسانید ، بدن انسان با سوزاندن چربی اقدام به تامین کالری مورد نیاز میکند .

نیز به بدن برسانید تا سوخت و ساز بدن شما از چربی های اضافه بدنتان تامین گردد .

حال اگر ورزش را هم به این رژیم اضافه کنید بدن شما بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ کالری انرژی نیاز دارد در نتیجه میزان چربی سوزی بدن شما بالاتر هم میشود و موجب اثر بخشی فوق العاده بالائی در بدن خود میشوید.

 

توجه

مقاله فوق تهیه و ترجمه شده از به روز ترین منابع علمی میباشد

در صورتی که به  پاسخ سوال خود را در این مقاله دست نیافتید

میتوانید از طریق کامنت زیر پست  سوال خود را برای ما مطرح کنید، در سریعترین زمان ممکن تیم بادی پرشیا پاسخ شما را بر اساس اخرین یافته های علمی قرار میدهد

(Visited 349 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

2 دیدگاه

  1. مطالب بسیار آموزنده و عالی بود

  2. مثل همیشه عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *