سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / استروئید / * Laurabolin (nandrolone laureate)

* Laurabolin (nandrolone laureate)

بازدیدها: 21

لاراد ناندرولون (Laurabolin)

لاراد ناندرولون  Laurabolin  یک فرم تزریقی ناندرولون است . هنگام مقایسه این ترکیب با Deca Durabolin، لازم است که تفاوت در اتم های کربن را درک کنید. در این مورد خاص، لورانیت استر دارای ۲ اتم کربن طولانی است که نیمه عمر آن را حتی طولانیتر از استر است.

لورابولین استروئید

شکل ۱ لورابولین

لوریت استر


استرهای لوراتی نیز معمولا به نام دودیاکونی (دودکانیک) یا لاورستاری (اسید لاوریس استاریک) نامیده می شوند و طولانی ترین استریل آزاد است که در تولید استروئید تجاری استفاده می شود. این نیمه عمر حدود ۱۸ روز در مقابل ۱۴ روز دیده شده با deca durabolin است. مزیت این استر این است که تزریق کمتر نیاز است و در طول مدت زمانی که شما مصرف آن را قطع می کنید در بدن باقی می ماند.

تاریخ


در دهه ۱۹۶۰ کشف ناندرولون ها صحنه بدنسازی را منفجر کرد. ناندرولون لاورا (Laurabolin) برای انسان اول تجویز شد، اما تا سال ۱۹۶۹ به عنوان داروی دامپزشکی فروخته شده در بازار دارو آلمان شناخته شد. با این حال، محبوبیت نام تجاری Organon با deca durabolin آن را تحت الشعاع ناندرولون laurate و ناشی از آن را متوقف می شود.

امروزه منحصرا مواد مخدر دامپزشکی در آمریکای مرکزی و جنوبی، و همچنین بخشی از اروپا و استرالیا فروخته می شود.

سابقه و هدف


Laurabolin دارای خواص ناندرولون استروئید آنابولیک ملایم با برخی از ویژگی های آندروژنی است. با این حال، آن بسیار کمتر از سایر ترکیبات آندروژنی است.

جالب توجه است، این بیشتر مورد استفاده برای حیوانات خانگی و مزرعه است، برای کمک به حیوانات سالخورده، و همچنین کسانی که از وزن کم از بیماری یا هر نوع بیماری کاتابولیک سلامت رنج می برند. درست مانند سایر داروهای دامپزشکی، بعضی از ورزشکاران از Laurabolin نگهداری می کنند و از آن برای اهداف بدن سازی استفاده می کنند.

اثرات جانبی


لورابولین دارای عوارض جانبی معمولی ناندرولون است که بیشتر آنها خفیف هستند. با این حال، برخی از تعاملات با هر دو گیرنده استروژن و پروژسترون اتفاق می افتد، بنابراین توصیه می شود از یک مهار کننده آروماتاز ​​(AI) استفاده کنید، به ویژه اگر تصمیم به بستن آن با تستوسترون و یا هر ترکیب معطر دیگر. عوارض جانبی استروژن و پروژسترون مانندgynecomastia ، احتباس آب و فشار خون بالا ممکن است.

اهمیت PCT با Laurabolin


یکی دیگر از مشکلات بزرگ ناندرولون لاورات این است که چه مدت در سیستم شما باقی خواهد ماند زیرا نیمه عمر آن فوق العاده خسته کننده است. هنگامی که استروئیدهای آنابولیک را مصرف میکنید، غده هیپوفیز شما تولید هورمون Luteinizing (LH) را خنثی می کند و حتی اگر مقادیر کوچک هورمون های خارجی در بدن شما باقی بماند، همچنان برای جلوگیری از هر گونه بهبودی ادامه خواهد یافت. بنابراین، لازم است که شما یک چرخه درمانی بسیار کامل و بیمار (PCT) را اجرا کنید. در غیر این صورت، پس از چرخه، می توانید مشکلات بزرگ بازیابی را تجربه کنید. لطفا اطلاعات کامل را برای PC مشاهده کنید .

نتایج کاربر


ورزشکاران می توانند از استفاده از ناندرولون لوراتا از نتایج بسیار آهسته و پایدار انتظار داشته باشند.در مقایسه با “سریعتر” استروئیدها، مانند ترنبولون یادیانابول ، افزایش توده و قدرت Laurabolin بسیار آسان تر خواهد بود.

بدیهی است، با نیمه عمر طولانی تر، استر به مدت طولانی تر از ترکیبات دیگر گسترش می یابد، بنابراین برای رسیدن به بهترین نتیجه، انباشته شدن مهم خواهد بود. درست مانند همه nandrolones، من توصیه می کنم به پشته Laurabolin است با یک ترکیب مشتق DHT مانند Masteron در و یاProviron به ، همراه با یک ترکیب آندروژنی بیشتر به آن یک ضربه (تستوسترون به عنوان مثال) است. همچنین تصمیم هوشمندانه ای برای استفاده از استروئید خوراکی برای شروع سریع این چرخه خواهد بود، زیرا ممکن است چند هفته طول بکشد تا لورابولین را به علت استرئیک بلند متوجه شود.

نیمه عمر


نیمه عمر ناندرولون لاورات (Laurabolin) در حدود ۱۸ روز طولانی است. به یاد داشته باشید که نیمه عمر زندگی فعال نیست، به این معنی است که اگر شما ۲۰۰ میلی گرم (mgs) تزریق کنید، پس از نیمه عمر تنها نیمی از این مقدار در سیستم شما باقی خواهد ماند و غیره. از این رو، همانطور که می توانید تصور کنید، این ترکیب برای مدت ۶ هفته پس از توقف متوقف خواهد شد.

مصرف


لاراد ناندرولون در بازار دامپزشکی کشورهای خاص به میزان ۲۰ یا ۵۰ میلی گرم / میلی لیتر فروخته می شود. مردان باید حدود ۲۰۰-۴۰۰ میلی گرم در هفته مصرف کنند و تزریق فقط یک بار در هفته ضروری است.

زنان با توجه به طبیعت خفیف و گرایش های اندروژن کم می توانند با ناندرولون آزمایش کنند. با این حال، آنها هنوز تا حدودی آندروژنی هستند، بنابراین بیش از ۵۰ میلی گرم در هفته برای زنان توصیه می شود، و اگر مشکالت ویرولیزی رخ دهد، استفاده از لورپولین باید بلافاصله متوقف شود

(Visited 15 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *