سوالی دارید؟ پشتیبانی سایت در تلگرام

خانه / هورمون ها / پپتید TB-500, تیموزین بتا ۴,

پپتید TB-500, تیموزین بتا ۴,

بازدیدها: 471

پپتید حرفه ای  TB-500  با خلوص ۹۹/۵%

TB-500  که به نوعی می توان آن را پپتید ریکاوری نیز دانست در حقیقت نوهی پپتید سنتتیک ساخته ی دست بشر است که نوع طبیعی آن در بدن انسان و حیوانات به نام تیموزین بتا ۴ موجود است. این پپتید به طور طبیعی تمایز پوشش داخلی عروق خونی را بهبود داده و از طرف دیگر به توسعه و ساخته شدن سلول های جدید مرتبط با دستگاه گردش خون خصوصا در بافت های سطحی و پوست بدن کمک قابل ملاحظه ای می کند. این پپتید همچنین موجب تشکیل و رسوب کلاژن در بافت های غضروفی و در مفاصل شده و موجب ترمیم مفاصل سائیده شده گردیده و همچنین التهاب را نیز در بافت های ملتهب بدن کم می کند.

126

 

یکی دیگر از مهم ترین اثراتی که TB-500 در بدن بر جای می گذارد می توان به بالانس کردن اکتین اشاره کرد و بد نیست بدانید که اکتین همان پروتئین عضله ساز است که قرار است در توسعه بافت های عضلانی وارد عمل شده و بافت های جدید عضلانی را شکل دهد. ضد التهاب بودن این پپتید سبب شده است تا امیدوار باشیم وارد شدن این پپتید به بدن موجب بهبود هر چه سریع تر زخم ها و التهاب های موجود در بدن باشد ولی این مهم را نیز نباید فراموش کنید که این پپتید به شدت موجب بزرگ شدن تومورهای احتمالی موجود در بدن شده و عمر کسانی که مستعد به این قبیل امراض هستند را شدیدا کوتاه کند.

 

این پپتید به طور طبیعی زمانی که زخمی در بدن ایجاد می شود در محیط مجروح یافت شده و موجب بهبود هر چه سریع تر زخم می شود و همچنین در شرایط طبیعی ورود این پپتید به بدن به عبارت بسیار ساده تر به رگ و ریشه دار شدن نواحی سطحی بدن ختم می شود.

گفته می شود که این پپتید اسپاسم عضلانی را نیز کاهش داده و موجب ریکاوری هر چه سریع تر بافت های عضلانی شده و خستگی را نیز از عضلات به در می کند. افزایش قدرت و افزایش حجم نیز با این پپتید دور از انتظار نخواهد بود.

 

(Visited 429 times, 1 visits today)

درباره ی داود طاوسی

مربی و تئورسین بدنسازی مشاور تغذیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *